Люстри

Люстри в інтер'єрі

Люстри давно перестали бути тільки функціональним приладом, це не тільки джерело освітлення, це ще й елемент дизайну інтер'єру.

Купити люстри недорого Щоб вдало вибрати і купити люстру, для початку нудно визначитися з стилем інтер'єру вашого приміщення. Після цього обговорити з дизайнером місця її розміщення. У приміщенні, в залежності від розміру можуть бути кілька однакових люстр, або люстра та інші світлотехнічні вироби (бра, торшери, вбудовані точкові світильники) з однієї серії або однієї колекції певного виробника. Далі не забуваємо узгодити з електриком можливості монтажу всього світлотехнічного обладнання в приміщенні, а також способи включення світильників і можливість їх управління дистанційно. Якщо користуватися тільки механічними вмикачами / вимикачами, треба вдало продумати їх розміщення, щоб було зручно включати люстру, бра, торшер з місця де це найбільш зручно для проживаючих. Так само необхідно, розділити всі світильники в приміщенні на групи включення, і включати як зонування так і весь світ в приміщенні разом.

Спільно з електриком і дизайнером потрібно підібрати потужність кожного світлотехнічного приладу (люстри, торшера, бра, вбудованих світильників) в залежності від площі приміщення, призначення приміщення, висоти стель, кількості природного світла, кольору стін і елементів інтер'єру, а також особистих уподобань господаря житла.

Люстри купити Київ і УкраїнаВ сучасних люстрах крім нових світлодіодних джерел світла, можна зустріти ще й більш ранні джерела світла (лампи), тому треба орієнтуватися не на потужність, а на сумарний світловий потік. Європейські виробники джерел світла, завжди точно і коректно вказують всі параметри ламп, і вони відповідають дійсності, на відміну від багатогранного китайського no-name асортименту на ринку світлотехнічної продукції України.

У нашому інтернет магазині, наші фахівці мають величезний досвід роботи з продажем і підбором світильників допоможуть вам грамотно підібрати до люстр і світильників джерела світла (лампи) та нададуть вам професійну консультацію, що допоможе вам не губитися при покупці в такому величезному асортименті продукції.

Яку люстру купити?

В інтернет магазині Люкс Світло можна купити різноманітні люстри. В каталозі зібрано великий асортимент різних стилів і моделей найпопулярніших українських, європейських та американських виробників.

Для зручності вибору всі моделі відповідають ряду параметрів. Налаштувавши фільтри на сайті за критеріями пошуку Ви отримаєте добірку люстр для Вашого інтер'єру.

В каталог люстр розділений за такими параметрами.

Люстри по типу виконання:

Люстру купити інтернет магазин

Люстри за призначенням:

  • Вітальні
  • Спальні
  • Кухні
  • Дитячої
  • Кафе та ресторани
  • Передпокою
  • І ін. приміщень.

Де купити люстру недорого в Києві і Україні?

Вибрати і купити вподобану модель легко і швидко можна в інтернет магазині Люкс Світло. На сайті представлено багато позицій зі знижками і розпродажем. Ваше замовлення ми доставимо по Києву кур'єром і в будь-яке місто України – транспортною компанією.

Ми доставимо Ваше замовлення по всій Україні

Київ, Львів, Одеса, Дніпро, Харків, Кривий Ріг, Вінниця, Донецька область, Миколаїв, Ужгород, Рівне, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Херсон, Чернігів, Житомир, Черкаси, Хмельницький, Суми, Полтава, Чернівці, Луцьк , Тернопіль, Маріуполь, Ірпінь та інші міста України.